marhule

Rakovina a vitamin B17

Na úvod musím uviesť, že Medzinárodná Zdravotnícka Organizácia ( WHO ) uvádza ako odporúčanú dennú dávku 2 jadierka.
Avšak Phillip Day (autor knihy Rakovina, Prečo stále umierame bez spoznania pravdy) odporúča chorým na rakovinu jesť denne 40-50 jadierok (cca 0,7 jadierka x váha v kg), samozrejme nie naraz, ale postupne počas celého dňa. V prípade ochorenia začíname s 10. jadierkami denne a počas 2-3 týždňov zvyšujeme množstvo na konečné. Na jeden raz jeme len 5-7 jadierok. Ľudia, ktorí sú zdraví a jedia jadierka ako prevenciu by mali denne zjesť 6-8 jadierok.


        Jadierka  je možné  jesť spolu  so  sušenými  marhuľami, papayami, ananásom, pretože enzýmy obsiahnuté v tomto ovocí majú dodatočný vhodný účinok a spoločné konzumovanie spríjemňuje horkastú chuť týchto jadierok. Osoby trpiace na rakovinu urobia najlepšie keď sa čo najrýchlejšie vrátia k celkom prirodzenej detoxikačnej strave a do svojho tela dostanú čo najviac B17.


        Sú známe len veľmi zriedkavé prípady neznášanlivosti voči marhuľovým jadierkam, ak ich náhodou zistíte vo vašom prípade (napr. nevoľnosť), marhuľové jadierkazredukujte množstvo na také, ktoré vám nerobí ťažkosti.
        Z tohto dôvodu je potrebné a dôležité, aby ste množstvo konzumovaných jadierok len pomaly zvyšovali a dôkladne pozorovali reakcie vášho tela.


“A potom Boh povedal : "Dávam Vám všetky rastliny s plodom semena na tejto zemi a všetky stromy, majúce plody, v ktorých je semeno, nech sú vám za pokrm!! ” 

   

NAŠA PONUKA

marhuľové jadierka
Horké marhuľové jadrá kúpite u nás v e-shope        Vstúpte

Váš názor

   

Pozrite si

 
   

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player