marhuľové jadierka - mýty

Marhuľové jadierka a mýty o nich

Asi každý z nás už počul o škodlivosti marhuľových jadierok. Je pochopiteľné, že neprajníci B17 vo veľkom využívajú obavy verejnosti, ktorá má strach zo slovíčka kyanid, avšak keby bola známa čo i len jedna jediná obeť po zodpovednom konzumovaní marhuľových jadierok, okamžite by sa toho chytili všetci neprajníci, ktorým tento mimoriadne účinný vitamín ohrozuje ich zisky a nasledovala by obrovská anti-kampaň proti vitamínu B17.


        Najpodstatnejšia vec je, že kyanovodík vo vitamíne B17, ktorý sa bežne vyskytuje v prírode ( resp. jej plodoch) je na hony vzdialený od kyanidu draselného, ktorý je známy ako prudký jed. Výskum dokazuje, že kyanovodík prítomný v krvi je neškodný pre zdravé tkanivo!


        Počas   posledných   niekoľko   desaťročí     sa  uskutočnilo  množstvo názorných ukážok toho aký presný je mechanizmus, ktorým sa tento vitamín v organizme správa. Ďalším diskreditačným tvrdením je údajná toxicita B17-ky. Ani v tomto prípade však neexistuje žiadny priamy dôkaz pravdivosti týchto tvrdení. Naopak, mnohé štúdie poukazujú na bezpečnosť Laetrilu - vitamínu B17 a absenciu dôkazov o jeho toxicite.


        marhuľové jadierkaMilióny ľudí po celom svete bez obáv konzumujú marhuľové jadierka a iné deriváty B17 a to napriek snahám "záujmových skupín" (špinavého biznisu) o zdiskreditovanie tohto mimoriadne účinného vitamínu.

 

        “Existuje tisíc chorôb, ale len jedno je zdravie”

 

  

NAŠA PONUKA

marhuľové jadierka
Horké marhuľové jadrá kúpite u nás v e-shope        Vstúpte

Váš názor

   

Pozrite si

 
   

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player